" תופעה מדהימה, מסתורית ואמיתית, מתרחשת בחדשי הקיץ, בשדות החקלאיים בעולם ובעיקר באנגליה באזור STONEHENGE. "מעגלי חטה" CROP CIRCLES נחקרים ארבעים שנים באופן מדעי. האם נוצרו מכוח טבעי או על טבעי? האם זו עדות מופלאה של יצור תבוני על אנושי, שמגיעה לכדור הארץ ?" להמשך       לחץ כאן למאמרים בקבלה לחץ כאן

הירשמו לדיוור

שם מלא
אי   מייל

מאמרים בקבלה

התקשרות מחודשת אל מקורות השפה העברית היא דבר הכרחי לחיים, מבחינה תרבותית, זוהי זכות ומורשת שחובה לממש. לימוד מחדש של יסודות העברית וסודותיה, משמעותו לעשות קפיצה קוונטית, המסתיימת בעתיד.

מאמרים בגאומטריה

שרשי הגיאומטריה של הקדושה נטועים במדעי הטבע וקשורים לחוקי המתמטיקה הפועלים ביקום. עקרונות הגיאומטריה של הקדושה נמצאים בתשתית התכנונית של מבני דת, מקדשים, מונומנטים וסמלים לאומיים.

מאמרים במעגלי חיטה

תופעה מדהימה, מסתורית אך אמיתית, מתרחשת כל שנה בחדשי הקיץ, בשדות החקלאיים שבעולם ובעיקר באנגליה באזור STONEHENGE. התופעה נקראת "מעגלי חטה" ובאנגלית CROP CiRCLES, והיא נחקרת ארבעים שנים.

מאמרים נוספים בקבלה

כ"ב אותיות יסוד מעידות על עצמן מבחינת מספרן ומבחינת ערכן הגימטרי, שהן הן ספירת "מלכות". לימוד קבלה נבואית הוא מסע אל שרשי השפה העברית, מעין טיול מחשבתי.
חלק א' - מאמר זה יעסוק בגיאומטריה עברית, אך יחל ביחס המיוחד בין אותיות עברית למספרים, בין שפה וחשבון. צסטהדרון הוא כינוי שניתן לשביעון תלת ממדי, גוף מרחבי שהומצא/נהגה לפני כ- 15 שנים ועדיין נלמד ונחקר בכדי לברר את תכונותיו. למידות השביעון (בקנה מידה עשרוני) יש משמעות בעברית.
חלק ב' - צסטהדרון הוא כינוי שניתן לשביעון תלת ממדי, גוף מרחבי שהומצא/נהגה לפני כ- 15 שנים ועדיין נלמד ונחקר בכדי לברר את תכונותיו. למידות השביעון (בקנה מידה עשרוני) יש משמעות בעברית.